materiály prstenů

Snubní prsteny Danfil nejsou jen obyčejné šperky, jsou symbolem významného pouta mezi firmou a životním partnerem. Prsteny jsou pro nás také připomínkou dne, kdy jsme toto pouto stvrdili a řekli si své ano. Snubní prsteny budeme nosit celý život, jejich výběru bychom proto měli věnovat co největší pozornost.

ZLATO

Díky svým skvělým vlastnostem patří zlato k nejvyhledávanějším materiálům snubních prstenů. Zvolit si můžete zlato žluté, bílé nebo kombinované.

Už před staletími se používal jako platidlo nebo k výrobě šperků a dekorativních předmětů. Jedná se o velmi vzácný kov, který má výborné vlastnosti, a proto patří k nejhodnotnějším drahým kovům.

V posledních letech si velkou oblibu získalo bílé zlato, které je zároveň velmi kvalitním kovem a v podobě šperku také vkusným a elegantním doplňkem. Bílé zlato v přírodě nenajdete. Je to sloučenina zlata ryzího s dalším kovem, který kov “obarví” na příslušný odstín. Nejčastěji se používá nikl nebo palladium.

Růžové zlato je v současnosti nejvíce trendy a pomalu překonává bílé zlato. Je ideální volbou mezi ledově krásným bílým a tradičním žlutým zlatem. Jeho žluto-červená barva je nepřehlédnutelná. Růžová slitina zlata obsahuje měď, která mu dodává červenavé tóny.

STŘÍBRO

Stříbro patří k velmi oblíbeným materiálům, ze kterých se vyrábí snubní prsteny či jiné šperky. Stejně jako bílé zlato působí velmi elegantním dojmem.

 

Navštivte také

Doména www.loveaerobic.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 19780 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.loveaerobic.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář